Prezentacja w formacie flash, do odtworzenia konieczna wtyczka.

Zapraszam do wiejskiej chaty pełnej ciepła i uroku, która pomieści cztery osoby. Będziesz dysponował pokojem, kuchnią przedsionkiem i łazienką. Wszystkie "konieczne do przeżycia" sprzęty znajdziesz na miejscu. Czekają naczynia, sztućce, garnki, patelnie, lodówka, czajnik i kuchenka elektryczna. Prawdziwym rarytasem jest wiejski piec kaflowy z szabaśnikiem i wnęką do wypieku chleba. W pokoju na łóżkach zastaniesz piękną pościel. Dostaniesz również zapas drewna do kominka. Za całość zapłacisz 250,oo zł dziennie.

Jeśli lubisz zapach modrzewiowego drewna proponuję jeden z dwóch nowych "wiejskich apartamentów". Każdy, całkiem niezależnie, pomieści cztery osoby we wnętrzu obszernego pokoju z łazienką i pięknym widokowym balkonem. Z udogodnień znajdziesz tu lodówkę i czajnik bezprzewodowy. Wygodne łóżka wraz z pościelą zapewnią Ci spokojny sen. Za gościnę w każdym z apartamentów zapłacisz 200,oo zł dziennie za cały apartament.

Rezerwacje i zapytania kieruj do mnie e-mailem lub telefonicznie. Pamiętaj: "na Soblu wszystko jest możliwe". Czekamy na Ciebie cały rok. Wojtek Krasnopolski.

Zarzecze nad Dunajcem, gm. Łącko

tel. +48 507 011 909; poczta@osada-sobel.pl