Prezentacja w formacie flash, do odtworzenia konieczna wtyczka.

OSADA SOBEL DLA AKTYWNYCH

Wakacje na wsi nie muszą być nudne! Obojętnie jak je nazwiesz: agroturystyka, ekoturystyka czy też wiejskie wczasy - będziesz zachwycony. Tereny wokół "Osady Sobel" są wymarzonym miejscem do uprawiania sportów.

Jeśli TURYSTYKA PIESZA jest tym co lubisz najbardziej to otwierają się przed Tobą urzekające pięknem szlaki górskie. W Pieninach koniecznie odwiedż Wysoką, Sokolicę i Trzy Korony gdzie z wysokości spojrzysz na niepowtarzalny przełom Dunajca. W Gorcach wejdź na Lubań, a w Beskidzie Sądeckim na Radziejową i Przechybę skąd podziwiał będziesz niezapomniane panoramy.

Prawdziwe atrakcje czekają na MIŁOŚNIKÓW WODY. Niepowtarzalny przełom Dunajca możesz przepłynąć tratwą w towarzystwie flisaków, ale prawdziwą atrakcją i wyzwaniem będzie na tej trasie RAFTING. Dostaniesz kask, kamizelkę asekuracyjną i pod okiem instruktora-opiekuna pomkniesz pontonem wartkimi prądami prawdziwej dzikiej górskiej rzeki! Dla twardzieli mam niespodziankę - HYDROSPEED. Zostaniesz wyposażony i przeszkolony, a potem rzucisz się w otchłań wód Dunajca (lub w wersji ekstremalnej we wzburzony nurt toru kajakowego) z niewielkim pływakiem w rękach.

Miłośnicy TURYSTYKI ROWEROWEJ nie będą rozczarowani. Z mnogości tras zaproponuję kilka przynoszących wyjątkowe doznania estetyczne:

Zwolennicy JAZDY KONNEJ przeżyją niezapomniane chwile podczas pokonywania bezkresnych górskich tras przełajowych. Lasy, pola, góry i połoniny przemierzysz delektując się nieskażoną przyrodą. Zaawansowani jeźdźcy i adepci konie znajdą w stadninach w Jaworkach i Kamienicy.

Pamiętaj: "na Soblu wszystko jest możliwe". Czekamy na Ciebie cały rok. Wojtek Krasnopolski.

Zarzecze nad Dunajcem, gm. Łącko

tel. +48 507 011 909; poczta@osada-sobel.pl