Prezentacja w formacie flash, do odtworzenia konieczna wtyczka.

WĘDKARSTWO W OSADZIE SOBEL

Zapraszam Cię w najpiękniejsze zakątki Dunajca i Popradu. Wiem z własnego doświadczenia, że muszkarze i spiningiści spędzą tutaj niezapomniane chwile łowiąc lipienie i pstrągi. Przede wszystkim tutaj będziesz miał okazję zmierzenia się z głowacicą - królową rzek Podhala.

Do twojej dyspozycji są profesjonalni przewodnicy wędkarscy. Doradzą Ci przy doborze sprzętu i przynęt, pokażą techniki połowu i stanowiska ryb, a przede wszystkim poprowadzą w najlepsze miejsca wędkowania. Zrobią wszystko abyś poczuł na kiju niezwykle trudną do złowienia, najwaleczniejszą rybę naszych rzek - "głowatkę".

Możesz bezpośrednio z ogrodu wejść do wody i łowić. Możesz też pójść w górę rzeki gdzie powyżej Osady u ujścia potoku Ochotnica kończy się odcinek specjalny "OS DUNAJEC". Jego początek znajduje się u ujścia potoku Krośniczanka w Krościenku. Na odcinku tym obowiązują specjalne zasady wędkowania: licencje, połów wyłącznie metodą muchową, bezzadziorowe haki i reguła no kill. Ten fragment Dunajca jest specjalnie dorybiany i możesz tu liczyć na spotkanie z wyjątkowymi okazami ryb łososiowatych. Dominujące gatunki ryb to pstrąg potokowy, lipień i głowacica.

Na życzenie wszędzie zawieziemy Cię samochodem terenowym. Znajdź tylko czas - reszta nie stanowi problemu!

Pamiętaj: "na Soblu wszystko jest możliwe". Czekamy na Ciebie cały rok. Wojtek Krasnopolski.

Zarzecze nad Dunajcem, gm. Łącko

tel. +48 507 011 909; poczta@osada-sobel.pl